Швидкісний зарядний пристрій заряджає за 60 секунд

Понеділок, 26 квітня 2010, 17:20 адміністратор Мультимедіа

Усі ми так чи інакше полонені технологічного прогресу, що потребують того, щоб ноутбуки, мобільні телефони і інші потрібні дрібниці завжди були під рукою. Проте, нерідко в найвідповідальніший момент в улюблених гаджетів сідає батарея, а під рукою немає ні єдиної розетки.

Спеціально для таких випадків придумана унікальна зарядка FreePlay ZipCharge, здатна зарядити практично будь-який пристрій, що потребує заряду, за 60 секунд. Саме за такий нетривалий час заряду ZipCharge дасть вашому iPod ще дві години роботи в режимі відтворення, мобільному телефону - 15 хвилин безперервної розмови або цілих 8 годин в режимі очікування, а фотокамері надасть можливість зняти ще 800 фото.

Увесь секрет новоспеченої зарядки полягає в її унікальній батареї, яка сама по собі заряджається за повною програмою всього за 15 хвилин, тобто в 4 рази швидше, ніж будь-який Li - ion акумулятор. За якихось 10 хвилин живлення FreePlay ZipCharge заряджається на 90%, а за 15 - на усе 100%. При цьому місткість акумулятора всього 850 мАч, що значно менше, ніж у побратимів по цеху.

Проте, в даному випадку головне швидкість заряду, ніж кількість енергії. Плюс до усього пристрій дуже малогабаритний. Розміри новинки 112х23х23 мм, а вага - 140г. Також в комплекті з FreePlay ZipCharge вісім адаптерів для сумісності з портативними пристроями від найпопулярніших брендів, ну і само собою - стандартний USB. Ціна крихітки - $77.


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET