На зміну OLED прийде OLET

Понеділок, 10 травня 2010, 08:20 technews-red Наука і технології

Перспективна технологія органічних світлодіодів OLED наразі не може успішно конкурувати з технологією рідких кристалів. Поки екрани OLED все ще живуть тільки на виставкових стендах. Не виключено навіть що ця технологія піде у минуле, так не добившись широкого розповсюдження. Цьому може стати причиною розробка нової технології під назвою OLET (Organic Light Emitting Transistor - органічні світловипромінюючі транзистори).

Дослідники з італійського інституту ISMN запропонували свою концепцію такого органічного світловипромінюючого пристрою, у якому об'єднані ідеї, котрі лежать в основі OLED та тонкоплівкового транзистора.

Детальніше...
 

У США запустили перший безпілотний орбітальний літак

Субота, 24 квітня 2010, 08:38 адміністратор Наука і технології

У США з авіабази ВПС на мисі Канаверелл уперше відбувся запуск безпілотного орбітального літака X - 37B.

Запуск космічного беспілотника відбувся в 19:52 22 квітня за місцевим часом за допомогою ракети-носія Atlas 5. ВПС США повідомили, що запуск пройшов успішно, проте не надали деталей місії апарату на орбіті. Як повідомляє Lenta.ru, X - 37B здатний залишатися на орбіті упродовж

Детальніше...
 

Створена "жива вода", що швидко загоює рани

Понеділок, 19 квітня 2010, 15:44 адміністратор Наука і технології

Як повідомляє агентство BBC, американські учені розробили воду "вищої якості" - оксидовану (oxidised), яка загоює рани значно швидше, ніж звичайна.

Каліфорнійська фірма Oculus, фільтруючи воду через мембрану хлориду натрію, отримала воду, здатну вбивати віруси і бактерії. Вода виявилася також ефективна проти метицилинорезистентних штамів S.aureus (MRCA) і вже застосуються у Великобританії

Детальніше...
 

З 2010-го року житимемо вічно?

Субота, 17 квітня 2010, 10:22 адміністратор Наука і технології

За допомогою нанороботів учені обіцяють заблокувати ген старіння. Ті що прагнуть до довголіття отримають реальний шанс для здійснення багатовікової людської мрії. Відкритий в 2009 році ген "P 16″, що відповідає за старіння клітин, відкриває дорогу до

Детальніше...
 

Реактори, що самовідновлюються, - нанотехнології на службі людства

Неділя, 28 березня 2010, 08:08 адміністратор Наука і технології

Розробка ядерних реакторів, які постійно відновлюють себе, допомагає уникнути можливості ще одного Чорнобиля. Учені з Лос-Аламоської національної лабораторії провели дослідження, в результаті якого стало можливим

Детальніше...
 

Плазмовий реактор виробляє екологічно чисте паливо з відходів

П'ятниця, 26 березня 2010, 14:32 адміністратор Наука і технології

Процес, який відбувається в плазмових телевізорах, отримує нове життя у виробництві ультра-чистого палива, за даними доповіді, представленої 22 березня на 239-х Національних зборах Американського хімічного товариства (ACS).

Детальніше...
 

"Заразний" світильник Infectious light

Неділя, 21 березня 2010, 18:30 адміністратор Наука і технології

Є така прикмета. Якщо поряд з тобою чхає і сякає застуджений співробітник, значить, завтра таких сопливих стане на одного, а то і двох-трьох більше.

Детальніше...
 

Створено плащ-невидимку

Субота, 20 березня 2010, 20:14 адміністратор Наука і технології

Учені винайшли маскуючий матеріал, під яким можна заховати усе, що завгодно.

Детальніше...
 

Крісло, яке чухає спину

Субота, 20 березня 2010, 08:32 technews-red Наука і технології

Якщо Ви гадаєте що лежати собі на ліжку і дивитись телевізор є еталоном лінивості, ми спробуємо Вас переконати, що це не так.

Детальніше...
 

Вчені МТІ відкрили новий спосіб виробництва електроенергії

Понеділок, 15 березня 2010, 19:19 адміністратор Наука і технології

Група відважних дослідників з Массачусетського технологічного інституту відкрила раніше невідомий феномен застосування нанотрубок. Явище, яке учені називають "термоелектричні хвилі", примушують потужні хвилі енергії рухатися по трубках.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET