Піратська партія Нідерландів іде на вибори

Понеділок, 15 березня 2010, 19:16 адміністратор Наука і технології

Наслідуючи приклад шведских і німецьких колег, Піратська партія Нідерландів вирішила прийняти участь в національних парламентских виборах, які відбудуться 9 червня цього року.

Нідерландські політики гаряче обговоррють закон про авторські права. Його нинішня редакція не перешкоджає обмінюватись захищеним копірайтом матеріалом (кіно, музика і тп.) в особистих цілях. Однак декілька впливових партій мають намір оголосити файлообмін поза законм. "Пірати" хочуть перешкодити цьому, повідомляє compulenta.ru.

Більше того, голландці сподіваються скоротити термін дії авторського права до п'яти років і дозволити усі види мережевого файлообміну. Нарешті, партія обіцяє виборцям лобіювання принципу мережевого нейтралітету і боротьбу з будь-якими видами зловживання копірайтом. Нагадаємо, на торішніх виборах в Європарламент Піратська партія Швеції несподівано отримала два місця, набравши 7% голосів. Через декілька тижнів  один з членів Піратської партії Німеччини потрапив в місцеві законодавчі збори.

В Україні теж діє Піратська партія. Інформацію про неї можна отримати на офіційному сайті http://www.pirateparty.org.ua/

джерело focus.ua


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET