"Заразний" світильник Infectious light

Неділя, 21 березня 2010, 18:30 адміністратор Наука і технології

Є така прикмета. Якщо поряд з тобою чхає і сякає застуджений співробітник, значить, завтра таких сопливих стане на одного, а то і двох-трьох більше.

Вірусам і бактеріям особливого запрошення не треба, вони самі знайдуть, де їм оселитися, а потім розмножитися. Головне зачепитися. Приблизно у такий спосіб працює і креативна лампа, створена дизайнером Julien Bergignat. За що вона і дістала назву Infectious light.

Принцип роботи "заразного" світильника нам точно не відомий. Судячи з опису проекту, силіконові сфери, які є змінними модульними елементами, мають властивість реагувати один на одного. Так, варто піднести одну кульку, що світиться, до купки інших, як вони починають "заражатися" і спалахують один за одним.

Основа світильника, таке імпровізоване "дерево", є одночасно "носієм" і "розповсюджувачем" світла, а також хранителем усіх знімних кульок. Навряд чи світла від "заразливої" лампи вистачить для того, щоб використовувати її як повноцінний освітлювальний прилад. Вже дуже, як мені здається, слабке освітлення дає ця Infectious light. Але якщо поставити таке деревце на прикроватную тумбочку, вийде приголомшливий нічник. А якщо вночі закортить в туалет або ж знадобиться вибратися на кухню, то можна скористатися однією-єдиною кулькою замість ліхтарика.

джерело novate.ru


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET