Call Of Duty: Modern Warfare 3 доступний для замовлення

Вівторок, 17 травня 2011, 18:10 адміністратор Ігри

Слідом за випуском відео-тізерів, компанія Activision офіційно анонсувала нову частину Call of Duty: Modern Warfare 3. Реліз довгоочікуваного шутера планується 8 листопада 2011 для ПК, PS3 і Xbox 360.

Детальніше...
 

3DMark 11 офіційно анонсований

Вівторок, 25 травня 2010, 07:28 technews-red Ігри

Фінська компанія Futuremark опублікувала ряд матеріалів, котрі відносяться до чергової версії пакету серії 3DMark. 3DMark 11 призначений для оцінки ігрової швидкодії комп'ютера, використовує власний движок з технологією DirectX 11. Саме тому він буде запускатися тільки на відеокартах останнього покоління в операційних системах Windows 7 и та Vista.

Детальніше...
 

StarCraft: II Wings of Liberty вже 27 липня 2010

Вівторок, 04 травня 2010, 06:36 technews-red Ігри

Blizzard Entertainment оголосила дату випуску однієї з найбільш очікуваних комп'ютерних ігор останнього часу - StarCraft II: Wings of Liberty. Отже ця дата в США це 27 липня 2010 року. Паралельно з тим як гра з'явиться на прилавках магазинів, її можна буде завантажити з офіційного сайту компанії.

Детальніше...
 

Вийшло Stone Giant DX11 Demo

П'ятниця, 23 квітня 2010, 08:15 technews-red Ігри

Fatshark у співробітництві з BitSquid випустила Stone Giant DX11 Demo. Основною ціллю цього проекту є тестування інструментарію BitSquid та технологій середовища real-world production. Дане демо основну увагу акцентує на використання апаратної DX11 теселіції для рендерінга графічних сцен з високим рівнем геометрії. Для конфігурацій без апаратної підтримки DX11 передбачено режим DX10 без теселяції.

Детальніше...
 

Crysis 2 - хороший з усіх боків

Понеділок, 19 квітня 2010, 16:18 адміністратор Ігри

Виконавчий директор Crytek Цеват Ерлі (Cevat Yerli) захоплюється проектом Crysis 2, і робить це публічно, пояснюючи усім і кожному, що гра буде хороша з усіх боків.

Для роботи над сюжетом гри розробники притягнули сценариста Річарда Моргана (Richard Morgan), письменника-фантаста, чия книга Black Man стала лауреатом премії Артура Кларка в 2008 році.

 

Мультиплеєромї займається цілий підрозділ - Crytek UK, який раніше називався Free Radical.

Детальніше...
 

Mass Effect 3 побудована на Unreal Engine 3

Вівторок, 30 березня 2010, 13:52 адміністратор Ігри

Керівник компанії Epic Марк Рейн (Mark Rein) сказав в інтерв'ю журналу Develop, що гра Mass Effect 3 буде побудована на основі технології Unreal Engine 3, як і в попередніх двох випадках. Він чесно признався, що Bioware прийняла рішення використовувати цю технологію, оскільки хотіли створити ефектний бойовик від третьої особи з елементами наукової фантастики.

 

Компанія Electronic Arts, виступаюча видавцем третьої частини Mass Effect, дуже рада такому вибору, тому що UE3 допоможе

Детальніше...
 

Bethesda анонсує Hunted: The Demon’s Forge

Вівторок, 23 березня 2010, 11:23 technews-red Ігри

Компанія Bethesda на GDC 2010 оголосила про свій намір випустити third-person co-op fantasy action гру під назвою Hunted: The Demon’s Forge.

Розробником гри є inXile Entertainment, яка є відомою за грою The Bard's Tale. Hunted: The Demon’s Forge опирається на ігровий движок Unreal Engine 3. Hunted дозволяє геймеру контролювати одного з двох ігрових персонажів - дівчину-ельфійку E’lara або хлопця людської раси з іменем Caddoc. Підчас проходження гри треба буде застосувати вміння скооперуватись для рішення сюжетних квестів, а також вибрати відповідну тактику, зброю і закляття щоб вижити в наповнених різними монстрами підземеллях.

Гра вийде на Xbox 360, PlayStation 3 та ПК. Дата виходу наразі невідома.

джерело: gameconnect

 

NBC працює над ММО Battlestar Galactica

Вівторок, 16 березня 2010, 13:51 адміністратор Ігри

Сучасний ремейк серіалу Battlestar Galactica (Зоряний крейсер "Галактика") вийшов дуже успішним, і тепер, після закінчення 4 сезонів творці епопеї думають над тим, що  ще можна додати у всесвіт Battlestar Galactica.

Схоже, що окрім кіно, компанія NBC зацікавлена в створенні розрахованої на багато користувачів гри. Вона працюватиме в браузері, а її розробником виступає компанія  Bigpoint. Історія Battlestar Galactica розповідає про залишки людського космічного флоту які намагалися врятуватися втечею від Сайлонов - розумних роботів, ними ж  створених. Кінцевою метою людей була

Детальніше...
 

Нову DRM від Ubisoft взломали за добу

П'ятниця, 12 березня 2010, 17:15 technews-red Ігри

Відомий розробник комп'ютерних ігор, французька компанія Ubisoft, серйозно взялася за боротьбу з піратами, застосувавши в своїй новій грі Silent Hunter 5 нову систему захисту від копіювання.

Детальніше...
 

Valve запустить Steam для платформи Mac

Вівторок, 09 березня 2010, 11:25 technews-red Ігри

Компанія Valve, яка є власником онлайнового сервісу комп'ютерних ігор Steam, анонсувала запуск Steam для платформи Macintosh.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET