3DMark 11 офіційно анонсований

Вівторок, 25 травня 2010, 07:28 technews-red Ігри

Фінська компанія Futuremark опублікувала ряд матеріалів, котрі відносяться до чергової версії пакету серії 3DMark. 3DMark 11 призначений для оцінки ігрової швидкодії комп'ютера, використовує власний движок з технологією DirectX 11. Саме тому він буде запускатися тільки на відеокартах останнього покоління в операційних системах Windows 7 и та Vista.

Вихід тестового пакету відбудеться орієнтовно в третьому кварталі 2010 року в різних версіях, як для домашніх користувачів та комп'ютерних ентузіастів, так і для комерційного використання. На кожну версію буде встановлена індивідуальна ціна, а також крім цього буде доступною бесплатна версія без обмежень по кількостіу запусків.

Незабаром, на виставці Computex, котра буде проходити в Тайбеї с 1 по 5 червня, Futuremark покаже Deep Sea, одну з демонстрацій, входячих у пакет 3DMark 11. Запуск програми буде здійснюватися на стенді MSI, тимчасом ми маємо змогу подивитися цей відеоролик в якості відеозапису.

В сцені є показаною підводна експедиція, виконувана двома автоматизованими батискафами, вивчаючими іржаві останки давно затопленого корабля. Чудова фотореалістична графіка забезпечена, передусім, технологіями об'ємного освітлення (промені світла), теселяції поверхонь (деталізовані об'екти в сцені), глибини різкости, оптичних ефектів та постобробки. Движок використовує потужності багатоядерних процесорів, а також технологію DirectCompute, котра задіює потужності шейдерних процесорів відеокарти для обчислень загального призначення.


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET