Apple представляє нові MacBook Pro на процесорах Core i5 і Core i7

Вівторок, 13 квітня 2010, 14:20 адміністратор Hardware

Це одне з найтихіших оновлень MacBook . На головній сторінці сайту компанії досі красується iPad, а інформацію про нові ноутбуки можна отримати тільки відвідавши Apple Store Online або спеціальний розділ сайту.

Нові MBP чекали дуже довго. До того ж до останнього моменту була не ясна доля стосунків між Apple і Nvidia, адже остання серйозно посварилася з Intel - основним партнером Apple. Але повернемося до новинок.

 

Зовнішній вигляд і конструкція корпусу не зазнали серйозних змін, та вони і так були хороші. Це усім знайомий алюмінієвий корпус Unibody і глянцевий дисплей.

Моделі з діагоналями дисплеїв 15 і 17 дюймів дістали нові процесори Intel Core i5 і Core i7 з тактовими частотами від 2.4ГГц до 2.6ГГц. Для обробки графіки пропонуються NVIDIA GeForce GT 330M з 256Мб або 512Мб відеопам'яті і інтегровану графіку Intel HD з 256Мб відеопам'яті (з RAM) - для моделей з 15 і 17-дюймовим екраном. Для найменшої моделі з екраном 13 дюймів пропонується єдине рішення - NVIDIA GeForce 320M з 256Мб пам'яті (з RAM).

Використовувати графіку Nvidia разом з процесорами Nehalem компанії вдалося відмовившись від системної логіки Nvidia на користь того ж Intel цим же можна пояснити доступність інтегрованої графіки Intel HD. Втім користувачі тільки виграють від цього.

Завдяки використанню різних перехідників, порт Mini DisplayPort можна використовувати як DVI, Dual - link DVI, VGA і HDMI. Покупцям топових будь-якого MacBook Pro нового покоління пропонується замовити SSD -диск на 512Гб, натомість звичайному HDD. Ціна нового SSD фантастична - 1300 доларів. У разі MBP 13" вона навіть вище за ціну самого ноутбука, але ясно ця опція знайде свого покупця. На жаль, середнячкам MBP 15" так і не повернули порт ExpressCard/34 slot - він як і колись залишається ексклюзивом для топових моделей.

Ціна на нові MacBook Pro в середньому виросли на 100 доларів, зараз вони наступні:

 

  • MacBook Pro 13" від $1199
  • MacBook Pro 15" від $1799
  • MacBook Pro 17" від $2299

 

Ціни дійсні для США.

джерело: apple


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET