IDF 2010: про майбутню архітектуру Intel Sandy Bridge

Середа, 14 квітня 2010, 10:01 technews-red Hardware

В Пекіні стартував форум для розробників Intel Developers Forum (IDF) 2010. Протягом першого дня міроприєства представники компанії Intel розповідали про майбутні платформи та архітектури. Одна з них і така, яка привернула найбільшу увагу, це наступна архітектура десктопних процесорів Intel Core під назвою Sandy Bridge. Вона з'явиться на ринку в кінці 2010 року. Нові процесори отримають набір інструкцій Intel Advanced Vector Extension (Intel AVX), що дозволить пришвидшувати інтенсивні операції з плаваючою комою. Також вони отримають нове інтегроване відеоядро шостого покоління.

Як стало відомо з інших джерел, серверні процесори на базі Sandy Bridge з'являться на ринку в другому півріччі 2011 року. Вони матимуть чотирьохканальний контролер пам'яті, число ліній PCI Express збільшиться до 40.

Також стало відомо що в третьому кварталі 2011 року платформа LGA 1366 буде змінена на нову, в тому числі з новим конструктивним виконанням. Її умовне позначення наразі Socket R, а процесори на її основі замінять собою Bloomsfield і Gulftown, матимуть 8 фізичних ядер та 16 віртуальних, 20 Мб кеш-пам'яті L3 та чотирьохканальних контролер пам'яті пам'яті DDR-3, причому лише по одному слоті на кожен канал (разом чотири слоти).

джерело: Intel, bit-tech


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET