Подробиці по чіпсетах Intel 6 серії для бізнес ринку

П'ятниця, 16 квітня 2010, 07:54 technews-red Hardware

На початку 2011 року компанія Intel планує вивести на ринок своє нове покоління мікропроцесорів під кодовим ім'ям Sandy Bridge. Це будуть дво- та чотириядерні процесори з інтегрованим відео та новою архітектурою, побудовані на 32 нм техпроцесі. Тимчасом з'явилися перші дані про чіпсети для цих процесорів. Q67 та Q65 це чіпсети для корпоративного ринку, що стало традицією для усіх чіпсетів Intel, які мають у своєму маркування першу літеру Q.

Q67 несе на собі підтримку сокету LGA 1155, матиме 14 USB 2.0 портів. Кількість SATA - шість, з них два працюватимуть в режимі 6Gb/sec. Чіпсет обладнаний портом PCIe 8X для дискретних відеокарт, а також матиме кілька PCI портів і підтримку двох інтегрованих відеоядер. Цілком логічно що чіпсет не матиме функцій по розгону процесора, зважаючи на його нішевість. Проте він матиме підтримку технології захисту контенту PAVP, а також Intel RST 10.

Молодший Q65 практично не відрізнятиметься від старшого чіпсету, за вийнятком того, що він матиме лише один порт SATA 6Gb/sec.

Вихід чпсетів очікується синхронно разом із процесорам Sandy Bridge, тобто в першому кварталі 2011.

джерело: fudzilla


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET