Phenom II X4 960T ''Zosma'' можна буде розблокувати всі ядра

Субота, 17 квітня 2010, 06:44 technews-red Hardware

Незабаром компанія AMD анонсує нові 6-ядерні процесори під кодовою назвою Thuban та 4-ядерні Zosma. Як відомо 4-ядерні Zosma будуть отримані шляхом заблокування виробником двох ядер із шести. Ентузіастів останнім часом цікавило чи можна буде розблокувати заблоковані 2 ядра на 4-ядерниках Zosma, аналогічно як це можна зробити з теперішніми процесорами Phenom II X2,X3, Sempron 140, Athlon II X3.

Отож китайським журналістам з сайту OCWorkbench попався в руки робочий екземпляр Phenom II X4 960T і вони відразу ж спробували провести експеримент з розблокуванням на материнській платі ASRock 890GX Extreme3, котра володіє фірмовим інтегрованим чіпом Unlock CPU Core (як відомо, південний міст SB850 вже не має технології Advanced Clock Calibration). І успішно! 4-ядерник перетворився в 6-ядерник.

Зважаючи на те, що нові процесори отримають технологію автоматичного розгону ядер Turbo Core, яка може піднімати тактову частоту в маолопоточних задачах аж на 500 Мгц, і при відповідній ціні (очікується що процесори на Zosma будуть коштувати менше $200), ці процесори можуть стати справжніми хітами продажів.


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET