Apple поглядає у бік AMD

Субота, 17 квітня 2010, 10:45 адміністратор Hardware

У 2006 році компанія Apple перейшла на використання у своїх комп'ютерах процесорів Intel. Перехід був стрімким - увесь асортимент комп'ютерів Apple, від ноутбуків до серверів був оновлений приблизно за сім місяців. Всупереч побоюванням частини співтовариства, перехід лише посилив позиції компанії. Комп'ютери Apple стали продуктивнішими, а їх конструктори дістали можливість частіше оновлювати апаратну платформу. Продажі пішли вгору.

Весь цей час в комп'ютерах Apple використовувалися тільки процесори Intel. Проте в майбутньому ситуація може змінитися. Як стало відомо, Apple розглядає можливість використання процесорів AMD.

Більше того, стверджується, що Apple "веде серйозні переговори" з AMD про постачання процесорів для ноутбуків і настільних систем Mac. Інтерес Apple спрямований на майбутні продукти AMD, зокрема, ті з них, в яких буде реалізована технологія Fusion - об'єднання CPU і GPU на одному кристалі. Нагадаємо, перші 32-нанометровые вироби такого роду, відомі зараз під кодовим позначенням Llano APU (Accelerated Processing Unit) і такі, що містять до чотирьох ядер Phenom II і графічне ядро з підтримкою DirectX 11, повинні з'явитися на ринку в 2011 році. Вони будуть призначені для мобільних і настільних ПК масового сегменту.

Якщо AMD Fusion займе місце в ноутбуках і настільних системах Apple масового сегменту (MacBook і Mac mini), за процесорами Intel залишиться верхній сегмент - Apple MacBook Pro і iMac, припускають джерела.

джерело: apple insider


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET