Шестиядерні процесори AMD - тепер офіційно

Вівторок, 27 квітня 2010, 07:47 technews-red Hardware

Сьогодні відбувся офіційних анонс нової родини процесорів компанії AMD Phenom II X6 та нового чіпсету 890FX. Також AMD оголосила про те, що новинки вже доступні сьогодні у продажі в основних рітейлерів. Хоча відразу в продажу надійде не вся родина процесорів, а лише дві моделі - старший AMD Phenom II X6 1090T із розблокованим множником та молодший AMD Phenom II X6 1055T.

Новинки отримали нове ядро - 45 нм 6-ядерний Thuban та 4-ядерна Zosma. Для справедливості варто зазначити, що 4-ядерники мають фізично те ж саме 6-ядерне ядро, просто 2 ядра заблоковані. Раніше ми вже згадували про вдалі експерименти по розблокуванню всіх ядер Zosma. З характеристиками новинок ви можете ознайомитись в таблиці:

Щодо нововведень в них Phenom II X6, то варто згадати технологію автоматичного розгону ядер AMD Turbo CORE, котра збільшує тактову частоту на 500 МГц у випадку коли кількість потоків менша трьох.  З появою нових процесорів та чіпсетів 8 серії, AMD представила нову цілісну платформу "Leo", в яку входять вищезгадані процесори і чіпсети, а також графічні адаптери AMD Radeon HD 5800 серії.

Тимчасом в мережі сьогодні з'явилася достатньо велика кіkькість оглядів новинок, в яких детально розібрані експлуатаційні та швидкісні характеристики, в тому числі порівняння з конкурентами зі стану Intel. З ними ви можете ознайомитись тут:


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET