VIA розширює лінійку своїх тонких моноблоків VIPRO

Четвер, 29 квітня 2010, 08:00 technews-red Hardware

В списку продуктів компанії VIA Technologies є такі досить цікаві ПК, як VIA VIPRO. Це компактні безшумні моноблоки із сенсорною панеллю різного діаметру. Отже VIA дещо розширила лінійку цих ПК, добавивши моделі з 6.5" та 15" екранами, які отримали маркування VIA VIPRO VP7806 та VIA VIPRO VP7815 відповідно. Обидві моделі мають в собі апаратну начинку платформи VIA гнучкого та модульного форм-фактору Em-ITX.

Обидва VIA VIPRO мають безвентиляторне охолодження та стійкий LED дисплей, який може витримати діапазон температр оточуючого середовища від -200C до 600C. Також вони обладнані touch screen навігацією та 2 megapixel IP камерою з автофокусом. пристрої побудовані на embedded платформі VIA ART 3000, сердцем якої є 1.3GHz 64-bit VIA Nano процесор у поєднанні з мікросхемою VIA VX800 і має підтримку HD audio, гігабітної мережі, 4 COM портів та 4 USB. Відеоінтерфейси реалізовані у вигляді VGA порта та 24-bit LVDS через DB-26 коннектор. Дисплеї є повністю сумісними зі стандартом IP65, мають значення яскравості рівне 700 cd/m2 і є пиле- та водостійкими.

Всі ці особливості роблять VIA VIPRO корисними для використання як термінали в лікарнях, системах автоматики, мультимедійно обладнаних безпечних екосистемах.


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET