EVERCOOL презентувала серію охолоджувачів для ноутбуків

Неділя, 02 травня 2010, 07:28 technews-red Hardware

Компанія EVERCOOL вже достаньо давно відомий виробник комп'ютерних кулерів. Нещодавно EVERCOOL випустила два достаньо цікавих охолоджувачі для ноутбуків, що кардинально відрізняються дизайном та способом використання.

FIT - досить цікавий охолоджувач, який дещо відходить від дизайну стандартних ноутбучних кулерів. Його ізюминкою є те, що він під'єднується до вихідного отвору вентиляційної системи лаптопа та інтенсиавно витягує гаряче повітря із середини. Що цікаво саме кріплення кулера дозволяє змінювати кут кріплення, що забезпечити максимально ефективне з'єднання з різними ноутбуками, розміром від 9" до 18". Основна перевага FIT - його портативність.

Zodiac II отримав більш традиційний дизайн тонкої підставки з великим вентилятором по центру. Варто звернути увагу на досить оригінальне оформлення пристрою - кришка вентилятора оформлена у вигляді сонця, навколо якого дванадцять зірок, які до того ж з 12 LED світлодіодами. Також на вибір є дві кольорові гамми присторою - світла Starlight та темна Dark Night. Сердцем кулера є 12 см вентилятор зі швидкістю обертання 800 RPM. На верхій панелі пристрою нанесено 2,5 мм шар алюмінію - для більшої ефективності охолодження.

Отже нова серія має забезпечити більший комфорт роботи з портативним комп'ютером, заразом не зіпсувавши зовнішній вигляд.

джерело: evercool


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET