Матплата Rampage III Extreme отримає підтримку 4-way SLI

Понеділок, 24 травня 2010, 08:14 technews-red Hardware

Інженери компанії ASUS створили пристрій ROG Xpander, котрий дозволяє добавити підтримку 4-way SLI в список можливостей систем на базі системної плати Rampage III Extreme.

Виріб представляє собю дочірню плату, встановлювану в слоти PCI-Express 2.0 x16 материнської плати. Два слоти PCI-Express x16 системної плати за допомогою мостов NVIDIA nForce 200, котрі знаходяться на платі ROG Xpander перетворюються в чотири. І вже в ці чотири слота на самій платі ROG Xpander, котра грає роль "перехідника", встановлюються 3D-карти.

Перше, що кидається в очі - це двоповерхова висота плати, що нагадує своєрідний бутерброт, і відповідно вона влізе не у всі корпуси. Також на платі видно додаткові роз'єми живлення - 6-pin PCI-Express та три Molex.

Для охолодження компонентів плати застосований вентилятор, хоча охолодження NVIDIA nForce 200 є пасивним.

Щодо ціни, то вартість перехідника ASUS ROG Xpander буде наближатись до позначки $200. Отже в такому випадку вам доведеться заплатити за такий комплект до $600 ($380 за Rampage III Extreme + $200 за ROG Xpander). Хоча це всерівно є дешевше іншої плати з підтримкою 4-way SLI, а саме Gigabyte GA-X58A-UD9 (її ціна, як вказують деякі джерела становить приблизно $700).

джерело: Nordic Hardware


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET