Китайські тести процесора Intel Sandy Bridge

Понеділок, 14 червня 2010, 09:20 technews-red Hardware

На недавній виставці Computex 2010 були презентовано чимало перспективних материнських плат під Socket LGA 1155. Всі вони основані на чіпсетах Intel 6-й серії та призначені для процесорів із архітектурою Sandy Bridge, котрі повинні прийти на зміну існуюючим лінійкам середньоцінових та бюджетних процесорів Intel у наступному році. Звичайно, в середовищі комп'ютерних ентузіастов швидко знайшлись бажаючі об'єднати в одній системі інженерний зразок процесора Sandy Bridge із одной з призначених для нього материнських плат.

Азіатський ресурс Coolarer опублікував результи декількох тестів, пройдених ранніми зразками чотирьохядерного процесора з перспективною архітектурою. Завдяки наведеному скріншоту програми CPU-Z ми бачимо, що тестований процесор працював на частоті 2,5 ГГц при напрузі 1,02 В. Також можна переконатися в наявності у нього підтримки нового набору інструкцій AVX, котрий повинен прийти на заміну існуючим SSE. Як і сучасні рішення Intel, процесори Sandy Bridge підтримують технологію Hyper Threading і таким чином, чотирьохядерний ЦП здатний обробляти 8 потоків обчислень. В чому новачок програє представникам покоління Nehalem, так це в кількості кеш-пам'яті L3 – 6 МБ протв 8 МБ.

Що стосується тестів, то тут результати наступні. В програмі SuperPi, наразі безіменний процесор впорався з розрахунком числа Пі з точністю 1М за 16,349 сек. В бенчмарці Cinebench R11.5 новачок на частоте 2,5 ГГц видав результат дещо менший таковому в Core i7 860 (2,8 ГГц), в тесті Everest CPU Queen його показники виявились примірно рівними показникам Core i5 750. Найбільш яскравим став результат замірів в програмі Photoworxx, де представнику нової архитектури вдалось обігнати Core i7 965 XE.

Таким чином, вже тепер можна говорити про те, що хоча архітектура Sandy Bridge и не демонстрирує дива швидкодії, рішення на її основі, тим не менше, представляють із себе достойну заміну нинішнім представникам лінійок Core i5/i7.

джерело: TechPowerUp!


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET