GTX 480 вимагає 600 Вт блок живлення

Вівторок, 02 березня 2010, 08:19 technews-red Hardware

Менше місяця залишається до офіційного анонсу серії Nvidia GTX 4xx на відеоядрі Fermi,тимчасом журналісти по крупицях збирають інформацію про нові відеокарти.

Нашим колегам із сайту Pcgameshardware вдалось на закритому стенді компанії Nvidia виставки Cebit в Ганновері зробити фото Fermi в складі працюючого системного блоку. Правда ці фото були зроблені через задню решітку системника. Журналістам вдалость побачити стікер на відеокарті, він мав вигляд GF-100-375-A3, що може наштовхувати на думки про можливу вже третю ревізію даного відеоядра. Також на даній системі крутилось графічне демо Supersonic Sled, правда не в самому важкому графічному режимі - з вимкнутим антиаліясінгом і, що характерно, в самих важких сценах даного демо було помічено деяке мінімальне підлагування. Скоріш за все Nvidia ще матиме достатньо багато роботи по програмній оптимізації свого нового продукту.

Також з'явилась інформація про вимоги до блоку живлення Fermi. Отже старша відеокарта вимагатиме 600 Вт БЖ (з максимальним струмом на 12В гілці не менше 42А). Для порівняння: двохголова відеокарта Radeon HD 5970 вимагає БЖ на 650 Вт, тимчасом як одночіповий флагман зі стану AMD - Radeon HD 5870 хоче 500 Вт.

 

джерело: Pcgameshardware


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET