AMD анонсує новий чіпсет 890GX

Вівторок, 02 березня 2010, 18:06 technews-red Hardware

Сьогодні компанія AMD анонсувала свій новий чіпсет для настольних процесорів 890GX. Чіпсет виконано за класичною двомостовою схемою у складі північного моста 890GX та мікросхеми південного моста SB850.

Основною "фішкою" і одночасно нововведенням даного набору системної логіки є підтримка інтерфейсу SATA 3.0 зі смугою пропускання до 6 Гбайт/с. Навряд чи така висока швидкість може виявитись в нагоді при підключенні 
традиційних HDD дисків (хіба що об'єднаних в RAID масиви), проте може бути цілком корисною при підключенні твердотільних дисків SSD. Також було оновлено відеоядро, воно отримало назву ATI Radeon HD 4290, хоча зміни в порівнянні з попередниками тут радше мінорні. Це все ж той самий RV620 з 40 потоковими процесорами та підтрикою DirectX 10.1. Відеоядро підтримує програмний CrossFireX, що дозволяє йому об'єднати сили бюджетною відеокартою класу AMD Radeo HD 5450.

Чіпсет підтримує всі сучасні процесори AMD на сокеті AM3, характеризується підтримкою двоканальної DDR3, HyperTransport 3.0, до 2 портів PCIEx16 (PCI-E 2.0) (котрі в конфігурації з двома відеокартами будуть працювати на половинній швидкості PCIEx8 2.0), до 8 портів PCIEx1 (PCI-E 2.0), 6 портів Serial ATA III, до 4 роз'ємів PCI, до 14 пристроїв USB 2.0, одного роз'єму IDE з підтримкою двох пристроїв.

Партнери AMD, такі як ASUS, MSI, GIGABYTE вже анонсували свої перші материнські плати на базі нового набору системної логіки.

джерело: AMD


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET