Офіційно: iOS 5, iCloud і Mac OS X Lion будуть представлені в понеділок на WWDC

Вівторок, 31 травня 2011, 15:25 адміністратор Software

Сьогодні Apple опублікувала прес-реліз, в якому офіційно підтвердила презентацію сервісу iCloud і нових ОС для комп'ютерів Mac і мобільних iOS-пристроїв на конференції WWDС, яка відкривається в понеділок 6 червня. У заході візьме участь глава компанії Стів Джобс.

З Купертіно повідомляють, що в рамках івенту будуть представлені оновлена ​​платформа для iPhone, iPad і iPod Touch - iOS 5, а також нова операційна система Mac OS X під кодовою назвою Lion. У наступній версії Mac OS X 10.7 реалізовані безліч нових функцій, серед яких Launchpad, Mission Control, повноекранний режим, підтримка жестів і багато інших. Про iOS 5, на відміну від майбутньої Mac OS X, поки мало що відомо. Аналітики припускають, що система може запозичити ряд функцій у Google Android. Зокрема, це можуть бути віджети, а також поліпшена система оповіщень. Одним з важливих нововведень в iOS 5 стане підтримка бездротового оновлення, яка не вимагає підключення до комп'ютера. На Всесвітній конференції розробників також розкажуть про нову службу iCloud. Передбачається, що це буде сервіс для зберігання мультимедійних даних користувачів, а також трансляції музики на мобільні пристрої Apple.

Нагадаємо, замовлення квитків на WWDC через Інтернет відкрилося 28 березня. Квитки ціною в 1600 доларів були розпродані менш ніж за 12 годин. У рамках конференції, яка пройде з 6 по 10 червня, співробітники Apple проведуть для розробників близько ста технічних семінарів. Раніше саме на цій щорічній конференції Apple анонсувала нові версії смартфона iPhone. Проте цього року, швидше за все, Apple обмежиться тільки презентацією софтверних новинок.


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET