Міліція закрила файлообмінник iFolder.Ru

Четвер, 18 березня 2010, 10:11 адміністратор Software

Схоже, боротьба з інтернет-ресурсами, що підозрюються в поширенні забороненого контенту, виходить в Росії на новий рівень. Услід за резонансною історією з торрент-трекером Torrents.ru з'явився ще один схожий випадок.

Так, 17-го березня в приміщення дата-центру Golden Telecom з'явилися співробітники Головного слідчого управління МВС з ордером на обшук. За словами представників МВС, на файлообміннику iFolder.Ru, що належить компанії Agava знаходилися заборонені матеріали - якщо точніше, дитяча порнографія.

 

Керівництво Agava запропонувало співробітникам правоохоронних органів допомогу в пошуку незаконного контенту, але ті від неї відмовилися, збираючись конфіскувати усі сервери Agava на цьому хостинг-майданчику - для цього до будівлі підігнали "Газель". В результаті, сервери були відключені і опечатані. Очікується, що в четвер, тобто сьогодні, співробітники МВС продовжать слідчі дії.

На даний час сервіс iFolder.Ru дійсно недоступний. Серед вимкнених серверів знаходяться і первинні DNS -сервери хостингу Agava, але проблем у клієнтів хостингу доки не спостерігалося.

джерело roem.ru


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET