Тести відеодрайвера Catalyst 10.3a

П'ятниця, 19 березня 2010, 10:28 technews-red Software

Оскільки випуск Fermi неухильно наближається, AMD активно взялась за оптимізацію драйверів для лінійки відеокарт Radeon.

Бета-версія Catalyst 10.3 для ОС Windows 7 та Vista вже стала доступною для скачування на офіційному сайті AMD. Тимчасом наші колеги з сайту legitreviews вже встигли оцінити ефективність останнього драйвера в порівнянні з попередниками. Тестування проводилось в таких іграх, як: Batman: Arkham Asylum, Resident Evil 5, Tom Clancy's H.A.W.X, S.T.A.L.K.E.R.:Call of Pripyat та синтетичних бенчмарках - 3DMark Vantage і Unigine 'Heaven' DX11. Необхідно віддати належне розробникам драйверів - практично в усіх тестах, окрім Batman: Arkham Asylum, тестовий Radeon HD 5870 прискорився в порівнянні з попередньою версією драйверів - Catalyst 10.2.

Саме велике пришвидшення було занотоване в Tom Clancy's H.A.W.X - аж до 19%. Що дуже важливо - підчас тестів не було зауважено жодного погіршення зображення - отже оптимізації швидкості не є результатом гіпотетичного погіршення зображення. Що ще цікавіше - AMD пообіцяла протягом кількох наступних днів оновити ATI Crossfire profile для гри Battlefield2: Bad Company, що принесе аж до 75%(!) прискорення в конфігураціях Crossfire.

Як висновок можна константувати один факт - з кожним новим драйвером лінійка Radeon HD 5xxx поволі, але неухильно розкриває свій потенціал.


Додати новину в закладки:

Пошук

Реклама

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET